اتحادیه علمای مسلمان:آمریکا مجسمه آزادی را نماد خود قرار داده اما آن را لگدمال می نماید

به گزارش وبلاگ اخبار گردشگری، اتحادیه علمای مسلمان اعلام نمود، جورج فلوید در صحنه ای وحشیانه که عرق شرم بر پیشانی می نشاند آخرین نفس های خود را کشید آنهم در کشوری که مجسمه آزادی را نماد خود قرار داده اما آزادی را لگدمال می نماید.

اتحادیه علمای مسلمان:آمریکا مجسمه آزادی را نماد خود قرار داده اما آن را لگدمال می نماید

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ اخبار گردشگری، اتحادیه دنیای علمای مسلمان در واکنش به قتل سیاهپوست آمریکایی جورج فلوید به دست پلیس اعلام نمود، آمریکا مجسمه آزادی را به عنوان نماد خود انتخاب نموده اما با این حال آزادی را زیر پا لگدمال می نماید.

بر اساس گزارش روزنامه القدس العربی، در بیانیه اتحادیه علمای مسلمان که به امضای رئیس آن احمد الریسونی و علی قره داغی دبیرکل رسیده ، بر حمایت از تظاهرات مسالمت آمیز در آمریکا در اعتراض به کشته شدن فلوید تأکید و خشونت و تخریب رد شده است.

این نهاد اضافه کرد: دنیا آزاد از اینکه دید یک پلیس آمریکایی پای خود را بر گردن یک انسان گذاشته و این انسان فریاد می زند نمی توانم نفس بکشم شوکه شد. فلوید در صحنه ای وحشیانه که عرق شرم بر پیشانی می نشاند آخرین نفس های خود را کشید آنهم در کشوری که مجسمه آزادی را نماد خود قرار داده اما آزادی را لگدمال می نماید.

آمریکا از سه شنبه گذشته شاهد تظاهرات گسترده در اعتراض به کشته شدن جورج فلوید است و این تظاهرات ها ادامه دارد.

م

منبع: خبرگزاری فارس

به "اتحادیه علمای مسلمان:آمریکا مجسمه آزادی را نماد خود قرار داده اما آن را لگدمال می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اتحادیه علمای مسلمان:آمریکا مجسمه آزادی را نماد خود قرار داده اما آن را لگدمال می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید