اعلام زمان بندی کامل بازی های آسیایی 2018، استارت مدال آوری کاروان ایران از روز اول

به گزارش وبلاگ اخبار گردشگری، بازی های آسیایی 2018 در حالی به مدت 21 روز در کشور اندونزی برگزار می گردد که هندبال و سه گانه اولین و آخرین رشته هایی هستند که برگزار می شوند.

اعلام زمان بندی کامل بازی های آسیایی 2018، استارت مدال آوری کاروان ایران از روز اول

به گزارش خبرنگاران، هجدهمین دوره بازی های آسیایی 2018 طی روزهای 18 آگوست تا 2 سپتامبر (27 مرداد تا 11 شهریور 97) به میزبانی کشور اندونزی و در دو شهر جاکارتا و پالمبانگ برگزار خواهد شد.

کمیته برگزاری این بازی ها زمان بندی مورد نظر برای برگزاری این دوره را تعیین نموده است. طبق این برنامه مراسم افتتاحیه روز شنبه 8 آگوست و مراسم اختتامیه روز یکشنبه 2 سپتامبر برگزار خواهد شد، این در حالی است که بازی های این دوره از 5 روز قبل از افتتاحیه، یعنی روز 13 آگوست (دوشنبه 22 مرداد) با برگزاری مسابقات هندبال شروع می گردد. همچنین در روز اختتامیه نیز فقط مسابقه تریاتلون (سه گانه) برگزار خواهد شد.

علاوه بر هندبال، رشته های واترپلو، بسکتبال و فوتبال مسابقات شان قبل از افتتاحیه شروع می گردد. فردای افتتاحیه نیز مسابقات رسماً استارت خواهد خورد که در همان روز نخست در رشته های شمشیربازی، ووشو، تیراندازی، تکواندو و کشتی آزاد مدال توزیع می گردد، این بدان معناست که کاروان ایران می تواند از همان ابتدا روند مدال آوری اش را شروع کند و فشار روانی که در بازی های گذشته بر کاروان بود، برطرف گردد.

در این دوره تغییراتی در برنامه نسبت به دوره قبلی اعمال شده است، برای مثال مسابقات کشتی در بازی های آسیایی 2014 اینچئون 8 روز پس از افتتاحیه شروع شد. همچنین رقابت های کاراته نیز از اواسط بازی ها برگزار می گردد، این در حالی است که رقابت های این رشته در دوره قبلی محدود به سه روز پایانی بود.

زمان بندی بازی های آسیایی 2018 به توضیح زیر است: (این نسخه از برنامه بازی ها روز 23 فوریه یعنی 4 روز قبل بروزرسانی شده است):

منبع: تسنیم

به "اعلام زمان بندی کامل بازی های آسیایی 2018، استارت مدال آوری کاروان ایران از روز اول" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام زمان بندی کامل بازی های آسیایی 2018، استارت مدال آوری کاروان ایران از روز اول"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید