بلومبرگ: شرایط ناگوار مالی آینده سیاسی ترامپ را تهدید می نماید

به گزارش وبلاگ اخبار گردشگری، تارنمای آمریکایی بلومبرگ هشدار داد به دلیل جنگ تجاری با چین، وضعیت مالی چند ایالت مهم آمریکا خراب شده است و این موضوع، تهدیدی برای انتخاب دوباره ترامپ به ریاست جمهوری خواهد بود.

بلومبرگ: شرایط ناگوار مالی آینده سیاسی ترامپ را تهدید می نماید

در گزارش بلومبرگ درباره وضعیت مالی آمریکا آمده است در حالی که ترامپ به شدت مشغول تهدید استیضاح و موضوع مداخله خارجی در انتخابات است، وضع مالی آمریکا تهدید بزرگتری برای آینده سیاسی رئیس جمهوریآمریکا به وجود آورده است.

این تارنمای آمریکایی با اشاره به وضع بد مالی ایالت های مشخص نماینده در سرنوشت انتخابات سال 2016 آمریکا نوشت: خبر بد برای ترامپ در سال 2020 این است که همان ایالت های تاثیر گذار - میشیگان ، پنسیلوانیا و ویسکانسین - بار دیگر در شرایط مالی بدی قرار دارند. در واقع، از بعضی جهات، آنها نسبت به سال 2015 وضعیت بدتری دارند.

بلومبرگ می افزاید: بزرگترین تهدید مالی برای ترامپ، جنگ تجاری است که ترامپ بیش از یک سال پیش به راه انداخت. امید به خاتمه دادن به جنگ تجاری هنوز دست نیافتنی است.

این گزارش با اشاره به دور تازه جنگ تعرفه با اروپا به بهانه حمایت اروپایی ها از ایرباس، توضیح داد: هیات تحریریه بلومبرگ هشدار می دهد که ترامپ نباید در برابر این جنگ، وسوسه شده و به آن دامن بزند. چرا که این کار به انتقام بیشتر منجر می گردد و وضعیت تجارت دنیای را بدتر از این خواهد نمود.

بلومبرگ به ترامپ پیشنهاد می دهد: یک کار هوشمندانه که رئیس جمهوری می تواند انجام دهد ، اصلاح روابط با اروپا برای تشکیل جبهه متحد علیه چین است. شاید پس از آن حتی او بتواند اروپا و ژاپن را ترغیب کند که بعضی از سرمایه مازاد عظیم خود را در پروژه های زیرساختی در دنیا در حال توسعه ببرند تا بتوانند در برابر ابتکار کمربند جاده ابریشم چین قد علم نمایند.

منبع: عصر ایران

به "بلومبرگ: شرایط ناگوار مالی آینده سیاسی ترامپ را تهدید می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بلومبرگ: شرایط ناگوار مالی آینده سیاسی ترامپ را تهدید می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید