بگوویچ: بازیکنانم اعتقاد به پنالتی داشتند، در جلسه با ویلموتس حضور ندارم

به گزارش وبلاگ اخبار گردشگری، سرمربی تیم فوتبال گل گهر می گوید بازیکنان تیمش برابر سایپا به داور به خاطر اعلام نکردن ضربه پنالتی به سودشان اعتراض داشتند اما خودش تا ندیدن صحنه های داوری، اظهار نظری درباره داور نمی کند.

بگوویچ: بازیکنانم اعتقاد به پنالتی داشتند، در جلسه با ویلموتس حضور ندارم

به گزارش خبرنگاران، وینگو بگوویچ، سرمربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان بعد از تساوی تیمش برابر سایپا، در نشست خبری اظهار کرد: در ابتدا به همه بازیکنانم تبریک می گویم چون بازی خیلی خوبی انجام دادند. بیشتر بازی در اختیار تیم ما بود. در انتهای بازی سایپا دقایقی ما را تحت فشار قرار داد ولی موقعیت صد در صد ایجاد نکرد. به هر دو تیم تبریک می گویم. بازی خوب و جوانمردانه ای را شاهد بودیم.

او ادامه داد: من هیچ موقع از داور شکایتی ندارم. باید فیلم بازی را ببینیم چون بازیکنان خیلی اعتراض داشتند و می گفتند باید داور حداقل یک پنالتی به سود ما اعلام می کرد. تا زمانی که فیلم بازی را نبینم و در خصوص پنالتی مطمئن نشوم نمی توانم نظری درباره داور بدهم.

بگوویچ درباره بازی تیمش رو زمین و پاس های کوتاه شرح داد: سبک بازی تیم های من این است که بازی را روی زمین و با پاسکاری های کوتاه پیش ببریم. به خاطر همین بود که کنترل بازی را در اختیار داشتیم. شاید به محوطه جریمه خیلی نفوذ نکردیم اما بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم. قطعا باید در خط حمله مطمئن تر کار کنیم تا به گل هم برسیم.

او درباره شرایط زمین هم اظهار کرد: کیفیت زمین واقعا خیلی بد بود. نه فقط برای تیم ما بلکه برای هر دو تیم شرایط بد بود.

سرمربی گل گهر درباره پیمان رنجبری هم اعلام کرد: او در ابتدای اردوی آماده سازی خیلی خوب بود اما متاسفانه در اردوی تیم ملی آسیب دید و یک ماه نتوانست تمرین کند. او کم کم آماده و همان پیمان رنجبری سابق می گردد. امیدورام هرچه سریع تر به جمع ما برگردد.

بگوییچ در پاسخ به این پرسش که آیا فردا(شنبه) در جلسه ویلموتس با سرمربیان لیگ رجحان حضور دارد یا خیر، گفت: متاسفانه امشب به سمت کرواسی پرواز دارم و دستیارم در جلسه حضور پیدا می نماید.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "بگوویچ: بازیکنانم اعتقاد به پنالتی داشتند، در جلسه با ویلموتس حضور ندارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بگوویچ: بازیکنانم اعتقاد به پنالتی داشتند، در جلسه با ویلموتس حضور ندارم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید