بیرانوند به دنبال کلین شیت شماره 23 تیم ملی

به گزارش وبلاگ اخبار گردشگری، شماره یک پیروز تیم ملی اکنون امیدوار است در جدال با کامبوج پیروز گردد کلین شیت شماره 23 خود با پیراهن تیم ملی را رقم بزند.

بیرانوند به دنبال کلین شیت شماره 23 تیم ملی

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، علیرضا بیرانوند که در دوره قبلی انتخابی جام جهانی در آستانه ثبت یک رکورد جاودانه قرار داشت و در نهایت تنها در بازی پایانی این رقابت و برابر سوریه دروازه اش توسط حریف گگردده شد، اینبار هم با پیروزیت رقابت ها را استارت زده و بعد از بسته نگه داشتن دروازه تیمش مقابل تیم نه چندان قدرتمند هنگ کنگ، مهیای کلین شیت تقریبا قطعی مقابل کامبوج می گردد.

شماره یک تیم ملی طی چهار سال اخیر، تاکنون 22 بار پیروز شده دروازه تیم ملی را بسته نگه دارد و این شانس را دارد تا در رقابت های دور جدید انتخابی این آمار را افزایش دهد. علیرضا بیرانوند در دور نهایی انتخابی جام جهانی در راه روسیه، از 12 دیداری که برای تیم ملی به میدان رفته بود 11 بازی را بدون دریافت گل پشت سر گذاشت تا در آستانه یک رکورد تاریخی قرار داشته باشد و این مساله مورد توجه رسانه های خارجی نیز قرار گرفته بود، با این حال او در دیدار پایانی و برابر سوریه دو بار دروازه اش را باز شده دید تا رویای کلین شیت قاطعانه در راستا جام جهانی برای او نهایی نگردد.

علیرضا بیرانوند اکنون امیدوار است در دور جدید این رقابت ها و از همین مرحله مقدماتی شرایط را برای دستیابی به رکورد ویژه دیگری مهیا کند و باید دید در این راه پیروز خواهد شد یا خیر.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "بیرانوند به دنبال کلین شیت شماره 23 تیم ملی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیرانوند به دنبال کلین شیت شماره 23 تیم ملی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید