تصاویر ، پشت درهای آزمایشگاه تشخیص کرونا چه می گذرد؟

به گزارش وبلاگ اخبار گردشگری، این روزها همه نگاه ها به آزمایشگاه رفرانس تشخیص کروناویروس دانشگاه علوم پزشکی اهواز در امانیه است. در این تصاویر آنچه را پشت درهای این آزمایشگاه می گذرد، می بینید.

تصاویر ، پشت درهای آزمایشگاه تشخیص کرونا چه می گذرد؟

به گزارش وبلاگ اخبار گردشگری به نقل از ایسنا، آزمایشگاه رفرانس تشخیص کروناویروس دانشگاه علوم پزشکی اهواز در امانیه؛ همه نگاه ها این روزها به این آزمایشگاه است. ظهر هر روز، همه منتظر اعلام جدیدترین آمار مبتلایان به کرونا هستند و نتیجه آنچه پشت درهای این ساختمان اتفاق می افتد. پس از دریافت نمونه ها از مناطق مختلف استان خوزستان، طی فرایند ای به اسم استخراج، ویروس از نمونه ها جداسازی می گردد و سپس توسط آزمایش های بسیار پیشرفته، نمونه آماده سازی شده و با کیت های تشخیصی، مورد ارزیابی قرار می گیرد.

عملیات استخراج ویروس و آنالیز تشخیصی آن، زیر دستگاهی به نام هود انجام می گردد که دارای فیلتر پاک سازی کننده است که در واقع محیطی بسیار آلوده به ویروس دارد. تا به امروز بیش از یک هزار نمونه در این آزمایشگاه مورد آنالیز قرار گرفته و این آزمایشگاه مورد تایید انستیتو پاستور کشوری و ظرفیت آن طی یک هفته، از روزانه 40 نمونه به 200 نمونه افزایش یافته است.

منبع: همشهری آنلاین

به "تصاویر ، پشت درهای آزمایشگاه تشخیص کرونا چه می گذرد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصاویر ، پشت درهای آزمایشگاه تشخیص کرونا چه می گذرد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید