جامعه جهانی پذیرفته تا پناهگاه تروریست ها در خارج از افغانستان هدف قرار گیرد

به گزارش وبلاگ اخبار گردشگری، سخنگوی رئیس اجرایی دولت افغانستان گفت عبدالله عبدالله در سفر به آمریکا و کانادا بسیاری از کشورها را متقاعد نموده تا پناهگاه امن تروریست ها در خارج از افغانستان را هدف قرار دهند.

جامعه جهانی پذیرفته تا پناهگاه تروریست ها در خارج از افغانستان هدف قرار گیرد

به گزارش دفتر منطقه ای خبرنگاران، جاوید فیصل سخنگوی عبدالله رئیس اجرایی دولت افغانستان به رادیو آزادی با اشاره به پاکستان گفت عبدالله در سفر به آمریکا و کانادا جامعه جهانی را برای هدف قرار دادن پناهگاه تروریست ها در خارج از خاک افغانستان متقاعد نموده است.

رئیس اجرایی دولت افغانستان هفته گذشته برای شرکت در نشست امنیتی هالفیکس به کانادا رفت و با وزیر دفاع کانادا و دبیرکل ناتو درباره بازی دوگانه پاکستان در افغانستان گفت وگو کرد.

پس از آن نیز عبدالله برای حضور در مجمع عمومی سازمان ملل و سخنرانی درباره وضعیت افغانستان راهی نیویورک شد و با آنتونیو گوترش دبیرکل سازمان ملل نیز دیدار کرد.

عبدالله در این دیدار توضیح داد رویکرد پاکستان در حمایت از گروه های تروریستی علیه افغانستان تغییری ننموده است و اسلام آباد همچنان به حمایت از گروه های تروریستی علیه افغانستان ادامه می دهد .

وی ابراز امیدواری کرد پاکستان با استفاده از فرصت به وجود آمده به طور جدی با افغانستان و جامعه بین المللی در مبارزه مشترک با تروریسم همکاری کند.

.

ما را در فیسبوک، توییتر و تلگرام دنبال کنید .

منبع: تسنیم

به "جامعه جهانی پذیرفته تا پناهگاه تروریست ها در خارج از افغانستان هدف قرار گیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جامعه جهانی پذیرفته تا پناهگاه تروریست ها در خارج از افغانستان هدف قرار گیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید