جمع آوری امضا در مجلس عراق برای اخراج نیروهای آمریکایی

به گزارش وبلاگ اخبار گردشگری، نماینده ائتلاف الفتح عراق از جمع آوری امضا در مجلس برای اخراج نیرو های آمریکایی از عراق، لغو توافق نامه امنیتی بین دو کشور و برچیدن اتاق عملیات مشترک اطلاع داد و اظهار داشت، سال 2020 سال اخراج نیرو های آمریکایی از کشور خواهد بود.

جمع آوری امضا در مجلس عراق برای اخراج نیروهای آمریکایی

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، سعد الخزعلی، نماینده ائتلاف الفتح در مجلس عراق به سایت شبکه سومریه نیوز گفت، عنوان سال 2020 خروج نیرو های آمریکایی در عراق خواهد بود. حاکمیت کشور خط قرمز برای همه کسانی است که در پی فرصتی برای ضرر و خسارت زدن به عراق و مردمش هستند.

وی گفت: امضا هایی جمع آوری نموده و به منظور درج قانون اخراج نیرو های آمریکایی در دستور کار جلسات مجلس ارائه کردیم و با تمام قوا برای تصویب این قانون کوشش خواهیم کرد.

الخزعلی اضافه کرد: حاکمیت ملی بالاتر از هر چیزی است و ما بر سر دو راهی قرار داریم یا کشوری با حاکمیت مستقل بدون وابستگی به دیگری هستیم یا اینکه به منافع سفارت آمریکا وابسته هستیم که چنین اجازه ای نخواهیم داد. نیرو های ملی و حشد شعبی اعلام کردند که هرگز نباید آمریکای اشغال گر در خاک ما حضور داشته باشد و نباید وابستگان این اشغال گر و دستورات سفارت آمریکا وجود داشته باشد.

وی تأکید کرد، نیرو های ملی در تصویب قانون اخراج نیرو های اشغال گر از خاک عراق مصمم هستند و هرکس به این قانون رأی دهد، تاریخ ایستادگی او را ثبت خواهد نمود و هرکس این قانون را رد کند، تاریخ او را لعن می نماید و اسامی در برابر همه اعلام خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "جمع آوری امضا در مجلس عراق برای اخراج نیروهای آمریکایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جمع آوری امضا در مجلس عراق برای اخراج نیروهای آمریکایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید