خبرنگاران تاکید ایران و کویت بر همکاری مشترک برای مبارزه با کرونا

به گزارش وبلاگ اخبار گردشگری، تهران-خبرنگاران- محمد ایرانی سفیر جمهوری اسلامی ایران و هلال السایر رییس جمعیت هلال احمر کویت روز یکشنبه طی دیداری بر آمادگی دو کشور برای همکاری های مشترک جهت مبارزه با کرونا تاکید کردند.

خبرنگاران تاکید ایران و کویت بر همکاری مشترک برای مبارزه با کرونا

به گزارش وبلاگ اخبار گردشگری به نقل از اطلاعیه سفارت ایران در کویت، سفیر جمهوری اسلامی ایران امروز با رییس جمعیت هلال احمر کویت دیدار و گفت و گو کرد.

ایرانی، در این دیدار با اشاره به سرعت انتشار ویروس کرونا و ضرورت مقابله جهانی با این پدیده شوم در قالب هماهنگی و همکاریهای منطقه ای و بین المللی ،اظهارداشت: تحریم های ظالمانه و یکجانبه غیر انسانی و غیر حقوقی آمریکا علیه مردم ایران در حال حاضر مانع اصلی پیشبرد برنامه های مقابله با ویروس کرونا و نیز تامین نیازمندیهای دارویی و تجهیزات پزشکی مورد نیاز در جمهوری اسلامی است.

وی افزود: اعمال کنندگان این تحریم ها در این روزهای سخت چهره زشت و غیر انسانی خود را بیش از گذشته به نمایش گذاشته اند .

سفیر ایران در کویت در این دیدار آمادگی جمهوری اسلامی ایران برای پذیرش کمک های بهداشتی و دارویی از سایر نهادهای انساندوستانه را گفت.

رییس جمعیت هلال احمر کویت نیز در این دیدار اظهارداشت: مقابله با انتشار این ویروس نیازمند همکاری و هماهنگی جهانی است و تلاش همه دولت ها برای مهار این شرائط خطرناک یک ضرورت اجتناب ناپذیر است.

هلال السایر در این دیدار آمادگی سازمان خود را برای ارتباط و هماهنگی بیشتر با طرفهای ذیربط جمهوری اسلامی ایران اعلام داشت.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران تاکید ایران و کویت بر همکاری مشترک برای مبارزه با کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران تاکید ایران و کویت بر همکاری مشترک برای مبارزه با کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید