روبات تحویل دهنده نوشیدنی در پارک آلتون تاورز

بازیدکنندگان از تفرجگاه آلتون تاورز لندن از این پس نوشیدنی های موردنیاز خود را به یاری روبات Aito تحویل می گیرند.

روبات تحویل دهنده نوشیدنی در پارک آلتون تاورز

این روبات جالب توجه با سرعتی برابر 3 مایل در ساعت مسافتی در حدود 50 کیلومتر را در داخل این پارک طی نموده و نوشیدنی های سفارش داده را به کاربران تحویل می دهد.

این سیستم هوشمند به فناوری GPS و همچنین سنسورهای دید ، صدا و حرکت مجهز شده است تا بتواند با اطمینان و بدون هیچ گونه برخورد و تصادفی در میان افراد و اشیاء داخل پارک حرکت کند.

این سیستم با بهره گیری از سنسورهای لیزری، تمامی موانع احتمالی را تشخیص داده و بدون هیچ گونه برخوردی به مقصد موردنظر رسیده و نوشیدنی را تحویل می دهد. این روبات خودران به یاری هوش مصنوعی جهت را شناسایی نموده و با بهره گیری از تصاویر ماهواره ای و پشتیبانی آژانس فضایی اروپا کاربران را شناسایی نموده و نوشیدنی دلخواه آن ها را تحویل می دهد.

روبات Aito که توسط طرف اروپایی (CCEP)شرکت کوکاکولا طراحی و ساخته شده است در پررفت و آمدترین پارک موضوعی انگلستان حضور داشته و به گونه ای فناوارنه از بازدیدکنندگان پذیرایی می نماید.

لازم به ذکر است تفرجگاه التون تاورز مجموعه ای از پارک موضوعی، پارک آبی، هتل و مینی گلف است. در سال 2017، آلتون تاورز به دومین پارک موضوعی پربازدید انگلستان تبدیل شد.

منبع: ایران آنلاین

به "روبات تحویل دهنده نوشیدنی در پارک آلتون تاورز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روبات تحویل دهنده نوشیدنی در پارک آلتون تاورز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید