زائران پاکستانی و افغانستانی اربعین بیشتر از سال های گذشته هستند

به گزارش وبلاگ اخبار گردشگری، مهر به نقل از رادیو اربعین، نوشت: فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: از ابتدای ماه محرم تا کنون ورود زائران پاکستانی و افغانستانی اربعین 30 درصد افزایش یافته و پیش بینی می شود این افزایش تشدید نیز شود.

زائران پاکستانی و افغانستانی اربعین بیشتر از سال های گذشته هستند

سردار محمد قنبری درباره آخرین وضعیت مرز میرجاوه در روز دوشنبه، تاکید کرد: ا ز ابتدای ماه محرم تا غروب امروز تعداد افرادی که از طریق مرز میرجاوه وارد ایران اسلامی شده اند 40 هزار نفر بوده است.

وی بابیان اینکه تعداد زائران پاکستانی و افغانستانی نسبت به سال قبل 30 درصد افزایش یافته است، تأکید کرد: پیش بینی می شود 100 هزار زائر اربعین از کشور پاکستان وارد مرز میر جاوه شوند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان بابیان اینکه هم اکنون روزانه چهارتا پنج هزار نفر از طریق مرز میرجاوه وارد ایران می شوند و پیش بینی می شود این رقم در روزهای آینده بیشتر نیز شود، تأکید کرد: استقبال زائران پاکستانی و افغانستانی از اربعین امسال به مراتب بیشتر از سال قبل است.

قنبری درباره تمهیدات اندیشیده شده برای زائران پاکستانی و افغانستانی، گفت: این زائران پس از ورود در موکب هایی که در مرز میرجاوه استقراریافته حضور می یابند همچنین ناجا برای خدمت رسانی به زائران علاوه بر اقدامات و خدمت رسانی خود درزمینهٔ امنیتی و گذرنامه و ... دو موکب نیز برای زائران تدارک دیده است.

23231

منبع: خبرآنلاین

به "زائران پاکستانی و افغانستانی اربعین بیشتر از سال های گذشته هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زائران پاکستانی و افغانستانی اربعین بیشتر از سال های گذشته هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید