سرمایه گذاری 225میلیارد تومانی بخش خصوصی در حوزه گردشگری اردبیل

به گزارش وبلاگ اخبار گردشگری، سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از سرمایه گذاری 225میلیارد و 646میلیون و 600هزار تومانی بخش خصوصی در این استان اطلاع داد.

سرمایه گذاری 225میلیارد تومانی بخش خصوصی در حوزه گردشگری اردبیل

به گزارش وبلاگ اخبار گردشگری به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل، نادر فلاحی سرپرست این اداره کل امروز یکشنبه 31 تیر 97 با اعلام این خبر توضیح داد: در دو ماه گذشته برای این میزان سرمایه گذاری بخش خصوصی موافقت اصولی صادر شده است.

او اضافه نمود: تمام طرح های سرمایه گذاری بعد از آنالیز توسط کارشناسان و تائید در شورای فنی موافقت اولیه دریافت می نمایند که در دو ماه اخیر نیز 30 مورد موافقت اصولی اولیه با حجم سرمایه گذاری ذکر شده صادر شده است.

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اردبیل تاکید نمود: طرح های سرمایه گذاری به واسطه تاثیر محسوس در اشتغال زایی مورد تاکید است و طرح های سرمایه گذاری ذکر شده نیز برای هزار و 10 نفر فرصت شغلی ایجاد خواهد نمود.

به گفته فلاحی طرح های سرمایه گذاری در حوزه مجموعه های گردشگری، محوطه های گردشگری، کمپینگ، واحدهای اقامتی، واحدهای پذیرایی و واحدهای سرگرمی و پذیرایی است.

او متذکر شد: بعد از صدور موافقت اصولی اولیه، طرح های سرمایه گذاری جهت دریافت استعلام به دستگاه های ذیربط مراجعه می نمایند که انتظار ما آنالیز طرح های گردشگری در کمترین زمان و صدور مجوزهای ضروری است تا بتوان طرح های ارائه شده را در کمترین زمان به اشتغال زایی رساند.

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اردبیل اضافه نمود: بعد از دریافت استعلام ها، مجوز احداث تاسیسات گردشگری صادر می گردد.

منبع: میراث آریا

به "سرمایه گذاری 225میلیارد تومانی بخش خصوصی در حوزه گردشگری اردبیل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرمایه گذاری 225میلیارد تومانی بخش خصوصی در حوزه گردشگری اردبیل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید