شمخانی: تغییرات شکلی در هیئت حاکمه آمریکا تاثیری بر ادراک ایران ندارد

به گزارش وبلاگ اخبار گردشگری، دبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان تأکید کرد عزل و نصب مقامات در آمریکا تأثیری بر ادراک ایران از ماهیت سیاست های آمریکا ندارد.

شمخانی: تغییرات شکلی در هیئت حاکمه آمریکا تاثیری بر ادراک ایران ندارد

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، دریابان علی شمخانی دبیر شوری عالی امنیت ملی جمهوری اسلامی ایران روز چهارشنبه در واکنش به برکناری جان بولتون مشاور امنیت ملی آمریکا که به ایران ستیزی شهرت داشت، اعلام نمود که تغییرات ظاهری در هیئت حاکمه آمریکا، ادراک ایران نسبت به ماهیت اقدامات و سیاست های آمریکا را تغییر نمی دهد.

شمخانی با اعلام این مطلب توضیح داد: اوباما و ترامپ، هردو سیاست تحریم ملت ایران را دنبال کردند. ملاک ارزیابی ایران، سیاست واقعی و عملکرد امریکا بویژه در قبال پایبندی به تعهدات بین المللی و برطرف تحریم ها علیه مردم ایران است.

وی اضافه نمود: وعده احمقانه بولتون برای نرسیدن انقلاب اسلامی به عمر چهل سالگی، در کارنامه سیاسی او و دولت آمریکا ثبت و ضبط خواهد شد. توسعه بی سابقه قدرت منطقه ای ایران و ساقط کردن پهپاد آمریکایی در دوره تهدیدات مستمر بولتون واقع شد.

دبیر شورای عالی امنیت ملی کشوران در خاتمه تأکید کرد: بهره گیری از سیاستِ دست چدنی با دستکش مخملی، سالهاست که کارکرد خود را از دست داده و شرایط امروز ایران که حاصل تداوم راهبرد مقاومت فعال است نشان می دهد که اراده آمریکا دیگر نمی تواند منافع ملت ایران را تحت الشعاع قرار دهد.

.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "شمخانی: تغییرات شکلی در هیئت حاکمه آمریکا تاثیری بر ادراک ایران ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شمخانی: تغییرات شکلی در هیئت حاکمه آمریکا تاثیری بر ادراک ایران ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید