مذاکره با فعالان گردشگری ترکیه برای رونق توریسم خارجی اردبیل

به گزارش وبلاگ اخبار گردشگری، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از مذاکره با فعالان گردشگری ترکیه برای رونق توریسم خارجی این استان اطلاع داد.

مذاکره با فعالان گردشگری ترکیه برای رونق توریسم خارجی اردبیل

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل، نادر فلاحی مدیرکل میراث فرهنگی استان امروز یکشنبه 25 شهریور 97 در جلسه هماهنگی حضور در نمایشگاه گردشگری وان در ترکیه توضیح داد: استان اردبیل از استان های مرزی کشور و به عنوان یکی از مقاصد سفر گردشگران خارجی است.

او اضافه نمود: به منظور رونق گردشگری خارجی در نظر داریم در فرصت نمایشگاه وان که از 5 تا 8 مهرماه برگزار می گردد، با فعالان گردشگری ترکیه مذاکره داشته و نسبت به معرفی توانمندی ها اقدام کنیم.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اردبیل ابراز امیدواری کرد آژانس های مسافرتی و جامعه صنفی اقامتی با حضور فعال و مذاکره با شرکت های حاضر در این نمایشگاه رایزنی داشته و نسبت به اجرای تورهای اینفو و معرفی توانمندی های استان اقدام نمایند.

فلاحی به ضرورت برگزاری تور آموزشی برای هتل داران مطرح استان در این نمایشگاه اشاره و تاکید نمود: آژانس های مسافرتی و جامعه صنفی اقامتی باید در مورد مستندسازی و معرفی جاذبه های گردشگری استان در این نمایشگاه برنامه ریزی داشته باشند.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل بیان نمود: به صورت همه جانبه از حضور بخش خصوصی در این نمایشگاه حمایت می کنیم و امیدواریم این حمایت باعث انسجام عملکرد و اتفاق نظر بیشتر در راستای رونق گردشگری خارجی استان باشد.

منبع: میراث آریا

به "مذاکره با فعالان گردشگری ترکیه برای رونق توریسم خارجی اردبیل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مذاکره با فعالان گردشگری ترکیه برای رونق توریسم خارجی اردبیل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید