مهم ترین رویدادهای امروز دنیای IT و تکنولوژی؛ از نارضایتی دونالد ترامپ نسبت به آیفونهای جدید تا مسواک برقی هوشمندی که به کاربر تذکر می دهد

به گزارش وبلاگ اخبار گردشگری، انتخاب هر شب اخبار و رویدادهای روز دنیای تکنولوژی و آی تی را گلچین نموده و به صورت خلاصه منتشر می نماید.

مهم ترین رویدادهای امروز دنیای IT و تکنولوژی؛ از نارضایتی دونالد ترامپ نسبت به آیفونهای جدید تا مسواک برقی هوشمندی که به کاربر تذکر می دهد

مهمترین رویدادهای امروز را اینجا بخوانید:

دونالد ترامپ؛رئیس جمهور ایالات متحده از طراحی آیفونهای جدید راضی نیست و نسبت به نوع طراحی آیفون به تیم کوک مدیرعامل شرکت اپل معترض شده است.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

برند مشهور اورال بی از نوعی مسواک جدید رونمایی نموده است که هوش مصنوعی خیره کننده ای دارد و با قیمت 220 دلاری به فروش می رسد. این مسواک می تواند ایرادهای شما در حین مسواک زدن را کشف نموده و در این زمینه به شما هشدار دهد.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

فیس بوک در حال توسعه نوعی هوش مصنوعی برای فریب سیستم های تشخیص چهره است. این تکنولوژی را می توان روی فیلمهای زنده نیز به راحتی اجرا کرد.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

گوشی هواوی نوا6 با اتصال 5G در راه است و قرار است این گوشی دارای ویژگی هایی منحصر به فرد نسبت به نسخه های پیشین باشد. به نظر می رسد برند چینی هواوی قصد ندارد نسبت به تحریم های فعلی ایالات متحده عقب نشینی کند.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

در اوایل این هفته شرکت هواوی به وسیله شبکه های اجتماعی خاطرنشان کرد که در سال 2019 ، 200 میلیون تلفن هوشمند را به فروش رسانده است. این رقم 64 روز زودتر از رکورد مشابه در سال 2018 ثبت شده است. این رکورد جدید معین کرد با وجود ادامه جنگ تجاری چین و آمریکا و ممنوعیت فروش هواوی در آمریکا ، این شرکت هنوز هم می تواند رشد خود را ادامه دهد.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

منبع: انتخاب

به "مهم ترین رویدادهای امروز دنیای IT و تکنولوژی؛ از نارضایتی دونالد ترامپ نسبت به آیفونهای جدید تا مسواک برقی هوشمندی که به کاربر تذکر می دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهم ترین رویدادهای امروز دنیای IT و تکنولوژی؛ از نارضایتی دونالد ترامپ نسبت به آیفونهای جدید تا مسواک برقی هوشمندی که به کاربر تذکر می دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید