هوای تهران امروز و فردا بارانی است

به گزارش وبلاگ اخبار گردشگری، کارشناس سازمان هواشناسی گفت: تهران امروز ابری و بعد از ظهر بارش باران و وزش باد را دارد و فردا یک شنبه هم در تهران شاهد بارش باران خواهیم بود.

هوای تهران امروز و فردا بارانی است

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، فریبا گودرزی، کارشناس سازمان هواشناسی، درباره شرایط جوی کشور طی امروز گفت: امروز در نیمه غربی کشور شاهد بارندگی هستیم و شدت آن برای خوزستان، بوشهر، هرمزگان، گهکیلویه و بویر احمد، ایلام، جزایر خلیج فارس، چهارمحال و بختیاری، لرستان، جنوب اصفهان، همدان، کرمانشاه و آذربایجان غربی است که آب گرفتگی و سیلابی شدن مسیل ها و طغیان رودخانه ها را نیز در این مناطق داریم حتی برای ارتفاعات بارش برف را نیز شاهد خواهیم بود که سبب لغزندگی جاده های کوهستانی و ممنوعیت در تردد جاده ای می شود.

گودرزی در ادامه بیان نمود: فردا در بیشتر مناطق کشور سامانه بارشی تقویت می شود و در بیشتر مناطق شاهد بارندگی خواهیم بود.

این کارشناس سازمان هواشناسی در ادامه افزود: از فردا یکشنبه بعد از ظهر از شدت بارش ها کم می شود و این سامانه اواخر وقت فردا یک شنبه از شمال شرق کشور خارج می شود.

گودرزی در ادامه گفت: با خروج این سامانه بارشی موج بعدی بارش ها بلافاصله از سمت جنوب و غرب وارد کشور می شود و باز هم در بخش هایی از جنوب غرب، جنوب، جنوب شرق و شرق کشور شاهد بارندگی هستیم.

وی در ادامه درباره شرایط جوی تهران طی امروز گفت: تهران امروز ابری و بعد از ظهر بارش باران و وزش باد را دارد و فردا یک شنبه هم در تهران شاهد بارندگی خواهیم بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "هوای تهران امروز و فردا بارانی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هوای تهران امروز و فردا بارانی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید