کار استراماچونی از لحاظ معرفتی درست نبود

به گزارش خبرگزای مهر، مهدی پاشازاده پس از ملاقات با معاون وزیر ورزش در مصاحبه با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان گفت: خدا را شکر که سرمربی انتخاب شد و هیات مدیره هم در حال جایگزین شدن هستند و امیدوارم در یکماه پیش رو که بسیار هم سخت خواهد بود، شرایط به سمتی پیش رود که سرمان را بالا نگاه داریم و بتوانیم در خانواده استقلال موفقیت های زیادی را ببینیم و همه باید در این شرایط سخت حمایت نمایند چرا که حمایت در این شرایط سخت بسیار مهم است.

کار استراماچونی از لحاظ معرفتی درست نبود

مهدی پاشازاده گفت: استراماچونی از نظر معرفتی کارش درست نبود و می توانست همچون کالدرون حداقل تا نیم فصل صبر کند. البته دیگر نباید به عقب برگردیم و باید برای آینده برنامه ریزی کنیم.

وی با بیان اینکه باید از فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی جدید استقلال حمایت گردد گفت: الان همه باید سرمربی را حمایت کنیم نه به خاطر شخص فرهاد بلکه به خاطر آنکه هیچ سرمایه ای بالاتر از استقلال و طرفداران ان نیست بنابراین همه باید دست به دست هم دهیم تا در آسیا و لیگ برتر تیم به صندلی خوبی برسد.

پاشازاده جلسه بعضی پیشکسوتان با معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان را خوب توصیف کرد و گفت: ان چیزی که برای من مهم است طرفدار است. امیدوارم تصمیمات خوبی گرفته گردد و استقلال به صندلی اصلی خود بازگردد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "کار استراماچونی از لحاظ معرفتی درست نبود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کار استراماچونی از لحاظ معرفتی درست نبود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید