کرونا ، استرالیا از ارتش برای اعمال قرنطینه یاری می گیرد

به گزارش وبلاگ اخبار گردشگری، نخست وزیر استرالیا از تصمیم دولت برای یاری دریافت از نیروهای نظامی این کشور جهت اعمال قرنطینه اجباری اطلاع داد.

کرونا ، استرالیا از ارتش برای اعمال قرنطینه یاری می گیرد

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ اخبار گردشگری، با افزایش شیوع ویروس کووید19 در استرالیا، دولت این کشور برای اعمال قرنطینه اجباری از ارتش یاری خواست.

اسکات موریسون نخست وزیر استرالیا امروز (آدینه) گفت که نیروهای پدافندی این کشور برای اعمال قرنطینه دو هفته ای برای تمام ورودی ها در فرودگاه های سراسر استرالیا وارد عمل می شوند.

به نوشته وبگاه سی.ان.ان، در این طرح که از روز یکشنبه شروع می گردد، تمام مسافران ورودی به خاک استرالیا قبل از رفتن به خانه ها یا اقامتگاه های خود، باید در مکان های تعیین قرنطینه اجباری دولتی قرار بگیرند.

موریسون با بیان اینکه اقدامات امنیتی بیشتر به جهت ممانعت از افزایش مبتلایان به ویروس کرونا است، شرح داد که دو-سوم موارد ابتلا در استرالیا را شهروندانی تشکیل می دهند که از سفرهای خارجی بازگشته اند.

علی رغم تمام سختگیری ها و شرایط قرنطینه خانگی که در استرالیا اعلام شده، اما تا کنون 3050 مورد ابتلا به ویروس کووید19 و 13 فوتی بر اثر این بیماری در این کشور ثبت شده است.

ص

منبع: خبرگزاری فارس

به "کرونا ، استرالیا از ارتش برای اعمال قرنطینه یاری می گیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کرونا ، استرالیا از ارتش برای اعمال قرنطینه یاری می گیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید