همه اخبار و مقاله ها

بررسی و رفع موانع 4 پروژه گردشگری و صنایع دستی گالیکش

چهار پروژه گردشگری و صنایع دستی استان گلستان در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان گالیکش مورد بررسی قرار گرفت.

23 مرداد 1399

سازمان لیگ خیال تیم های لیگ رجحان را راحت کرد

سازمان لیگ فوتبال ایران با اعلام برنامه سه هفته آینده لیگ نوزدهم مشخص کرد که همه تیم ها در ورزشگاه خانگی خود اجازه پذیرایی از حریفان را دارند.

22 مرداد 1399

ملانیا به طرز عجیبی روی ترامپ نفوذ دارد!، عکس

ایسنا نوشت: براساس گزیده ای از کتاب در حال چاپ هنر رفتار او: داستان ناگفته از ملانیا ترامپ که توسط روزنامه واشنگتن پست منتشر شد، بانوی اول آمریکا علی رغم آنکه درخصوص بیشتر مسائل سکوت می نماید اما به طرزی باورنکردنی نقش بانفوذی در کاخ سفید ایفا می نماید.

22 مرداد 1399

موسوی: مردم آمریکا به شعار قانون و نظم باور ندارند

سخنگوی وزارت امور خارجه ایران در واکنش به اظهارات ترامپ مطرح نمود: چگونه رژیم آمریکا که به نقض حقوق و هنجار های بین المللی معتاد است، از مردمش انتظار دارد به شعار قانون و نظم باور داشته باشند.

21 مرداد 1399

بن بست عربستان سعودی در یمن و چهار سناریوی پیش روی ریاض

یک وب سایت پژوهشی در یمن ضمن اعلام اینکه خودمختاری در جنوب یمن، عربستان سعودی را در بن بست قرار داده، اضافه کرد، چهار سناریو پیش روی ریاض برای خاتمه دادن به این شرایط واقع شده است.

21 مرداد 1399

معرفی 5 پایگاه تخصصی برتر در همکاری با متخصصان ایرانی غیرمقیم

استفاده از توانمندی متخصصان ایرانی خارج از کشور یکی از اولویت هایی است که معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به دنبال تحقق آن است.

20 مرداد 1399

افشاگری الکاظمی درباره علاوی، سقوط موصل نتیجه سوء مدیریت و طایفه گری

نخست وزیر عراق امروز فاش کرد که ایاد علاوی برای تصدی وزارت دفاع این کشور به وی فشار آورده است.

20 مرداد 1399

ماه توت فرنگی در آسمان شب

این ماه در میان بعضی اروپاییان به ماه رز نیز معروف است، چرا که همزمان با شکوفه های گل رز ظاهر می گردد. اما هیچ یک از دو نام ربطی به رنگ ماه ندارند و این ماه نیز مثل بقیه روز های سال سفید رنگ است.

19 مرداد 1399

فعالیت قطارشهری مشهد از امشب به روال عادی برمی گردد

خبرنگاران/خراسان رضوی مدیرعامل شرکت بهره برداری قطارشهری شهرداری مشهد گفت: با توجه به درخواست مکرر شهروندان از امشب ساعت کاری قطار شهری مشهد به حالت عادی خود باز می گردد.

19 مرداد 1399

قرنطینه از ابتلای 500 میلیون نفر به کرونا جلوگیری کرد

نتایج یک آنالیز جدید نشان می دهد، تعطیل کردن مدارس، ممنوعیت برگزاری تجمعات عظیم و تأکید برخانه ماندن از ابتلای 500 میلیون نفر به ویروس کرونا در سراسر دنیا جلوگیری نموده است.

18 مرداد 1399

ممنوعیت ورود شهروندان 18 کشور به ژاپن

ژاپن قصد دارد به منظور مقابله با همه گیری جهانی ویروس کرونا، ورود شهروندان خارجی از 18 کشور دیگر را ممنوع کند.

18 مرداد 1399

کرونا کماکان باید جدی تلقی گردد، رشد 3.5 درصدی مراجعه به بخش های درمانی در تهران

فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلان شهر تهران از رشد 3.5 درصدی مراجعه به بخش های درمانی بر اثر کرونا در 24 ساعت گذشته در تهران اطلاع داد و گفت: کرونا کماکان باید به عنوان یک مسئله جدی تلقی گردد.

17 مرداد 1399

ممکن است مردم دنیا وارد جنگ همه علیه همه گردد

رئیس جمهور اسبق برزیل، لوئیز لولاداسیلوا و وزیر اسبق امورخارجه، سلسو آموریم در مقاله ای مشترک تحت عنوان برای دنیا چند قطبی، بر ضرورت ایجاد نظمی جدید و چندجانبه که قادر به شکوفا کردن همکاری های واقعی بین المللی در زمان همه گیری کرونا باشد، تاکید کردند.

17 مرداد 1399

خبرنگاران شهادت رییس پلیس اطلاعات هویزه درپی عملیات تعقیب و گریز سارقان

اهواز- خبرنگاران - رییس پلیس اطلاعات شهرستان هویزه یکشنبه شب در جریان تعقیب و گریز سارقان دچار سانحه شد و به درجه رفیع شهادت نائل شد.

16 مرداد 1399

خبرنگاران رشد 22 درصدی تاسیس باشگاه های ورزشی در کرمانشاه

کرمانشاه- خبرنگاران- مسوول امور باشگاه های ورزشی معاونت توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان کرمانشاه، از رشد 22 درصدی تاسیس باشگاه های ورزشی استان در سال گذشته اطلاع داد.

16 مرداد 1399

نحوه انتقال سهام عدالت متوفیان به وراث

کارشناسان در حال انجام تست های نهایی روی میز خدمت یکی از سامانه های شرکت سپرده گذاری مرکزی هستند تا تمامی فرایندهای انتقال سهام عدالت متوفیان به صورت غیرحضوری انجام شود.

16 مرداد 1399

سازمان ملل خواستار خویشتنداری آمریکا در مقابله با معترضان شد

دبیر کل سازمان ملل متحد روز دوشنبه خواستار خویشتنداری مسئولان آمریکایی در مقابله با معترضان شده است.

15 مرداد 1399

دلار به کانال 16 هزار تومانی بازگشت

خبرنگاران :قیمت هر اسکناس دلارآمریکا امروز شنبه 17 خرداد 99 به کانال 16 هزار تومانی بازگشت و نرخ خرید آن به 16 هزار و 980 تومان رسید.

15 مرداد 1399

گلشیری بعد از راهنمایی، تاثیرگذارترین چهره ادبیات داستانی است

به گزارش خبرنگاران، در بیستمین سالگرد درگذشت زنده یاد هوشنگ گلشیری از یک سو یاد آثار ماندگاری مثل شازده احتجاب و آینه های دردار برای اهالی ادبیات زنده است اما از سوی دیگر وجهی که اگر والاتر نباشد کم ارزش تر از میراث مکتوب او نیست، نقشی انکار ناپذیر در...

14 مرداد 1399

خبرنگاران 2 فقره آتش سوزی در مرتع های میمه و نطنز مهار شد

اصفهان- خبرنگاران- مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از وقوع 2 فقره آتش سوزی در مرتع های روستای حسن رباط میمه و یحیی آباد نطنز اطلاع داد که با حضور به هنگام نیروهای امدادی و محلی مهار شد.

14 مرداد 1399
تعداد: (736)