همایشها و نمایشگاه ها

مناسبات اپیدمی ها و توریسم

بر اساس تعریف WHO سازمان بهداشت جهانی، اپیدمی به عنوان شیوع منطقه ای یک بیماری تبیین می گردد، که به شکل غیرمنتظره ای گسترش پیدا می نماید.

20 اردیبهشت 1399

شناسایی 332 نوع بیماری نادر در کشور

مدیرعامل بنیاد بیماری های نادر از شناسایی 332 بیماری نادر و همچنین ثبت 4هزار و 580 بیمار نادر در کشور اطلاع داد.

30 فروردین 1399

چرا به جای شهر خود، به مراکز درمانی شهرهای دیگر مراجعه می کنیم؟

در کشور ما، مدت ها است که بیماران از شهرهای کوچک یا حتی بزرگ، برای دریافت خدمات درمانی مناسب و مطابق شان خود، به جای استفاده از مراکز درمانی محل اقامتشان، به شهرها و مراکز دیگر مراجعه می نمایند. محققان کشور، دلایل این موضوع را آنالیز نموده و راهکارهایی...

9 اسفند 1398

دهمین کنفرانس فناوری اطلاعات و دانش برگزار می گردد

به گزارش خبرنگاران به نقل از پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، علیرضا کمک دبیر کنفرانس فناوری اطلاعات و دانش (2019 IKT) با بیان اینکه انجمن ICT ایران متولی این کنفرانس است و طبق توافق قرار شد تا دهمین دوره توسط پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار...

25 بهمن 1398

جزئیات برگزاری پنجاه و هفتمین سال جایزه بنیاد البرز

پنجاه و هفتمین سال جایزه بنیاد البرز در راستای تحقق امینانه نیت وقف در بخش همایش ملی دانش آموزی با هدف تقدیر از دانش آموزان برتر کشور در روز پنج شنبه (28 آذرماه) با حضور مسئولان و شخصیت های علمی و فرهنگی برگزار و در این مراسم از 57 نفر از نفرات ممتاز دانش...

14 بهمن 1398

نکوداشت مهدی رهبر باستان شناس پیشکسوت ایرانی برگزار گردید

معاون میراث فرهنگی کشور گفت: استاد رهبر کارش را نذر عاشقان میراث فرهنگی نموده و این امر نشان از عشق او به ایران فرهنگی دارد.

13 بهمن 1398

نفوذ ایران به کمیته ژئوپارک های منطقه آسیا ـ اقیانوسیه یونسکو

همزمان با برگزاری پنجمین کنفرانس ژئوپارک های جهانی یونسکو در منطقه آسیا ـ اقیانوسیه، عضویت ایران در کمیته راهبری ژئوپارک های این منطقه اعلام و نماینده کشورمان نیز به عنوان یکی از 14 عضو کمیته اجرایی آن انتخاب شد.

17 دی 1398

فرمانداران نسبت به آزادسازی سواحل گیلان اقدام کنند

خبرنگاران/گیلان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان با تاکید بر لزوم آزادسازی سواحل در اختیار نهادها و اشخاص، گفت: آزادسازی سواحل به فوریت در دستور کار فرمانداران شهرستان های ساحلی قرار گیرد.

17 دی 1398

غریب آبادی معاون رئیس کنفرانس عمومی یونیدو شد

انتخاب سفیر و نماینده دائم کشورمان در وین معاون رییس کنفرانس عمومی یونیدو شد.

2 دی 1398

تهران چرا تهران است

خبرنگاران آنلاین:تهران از 1156، نمایشگاهی از گزیده اسناد تاریخی و کتاب هایی درباره تهرانِ200 سال اخیر است، که در شهرکتاب مرکزی برپاست.

8 آذر 1398

طرحی برای توانمندسازی معلولان روستایی

سیما گلزار- البرز- خبرنگار:روستاییان و افراد معلول در روستاها از امکانات کمتری به نسبت شهرنشینان برخوردارند. خدمات درمانی و توانبخشی در مناطق روستایی آنچنان که باید و آنطور که در شهرها ارائه می شود، وجود ندارد.

6 آذر 1398

گلکسی فولد در برابر میت ایکس: رهبری سامسونگ در بازار موبایل ابدی نیست!

قابل پیش بینی بود سال 2019 با رقابت و جنگ گوشی های تاشدنی و انعطاف پذیر در صنعت موبایل همراه باشد.

29 آبان 1398

ترامپ از یک معاهده دیگر خارج می گردد

ایرنا نوشت: دولت دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا در ادامه سریال های خروج از پیمان های مهم بین المللی این بار قصد خروج از پیمان آسمان های باز (Open Skies) را دارد.

25 آبان 1398

نمایشگاه صنایع دستی راه ابریشم در همدان برگزار می شود

شهردار همدان گفت: برگزاری نمایشگاه صنایع دستی کشورهای عضو راه ابریشم در سال 2020 در همدان به تصویب رسید.

15 آبان 1398

حرکت گردشگری ایران روی ریل جهانی

در چنین ایامی هرساله ویژه برنامه های متنوعی باهدف معطوف ساختن توجهات به موضوع گردشگری، مزیت ها و چالش های فراروی آن در سراسر جهان برگزار می شود تا تأکیدی دوباره بر نقش بی بدیل این صنعت در اقتصاد جهانی و توسعه پایدار جوامع باشد. دولت جمهوری اسلامی ایران...

15 آبان 1398

روترهایی دوبانده و AC1200 با قیمت بسیار کمتر

روترهای شیائومی در حالی که ظریف، زیبا و کاربردی هستند؛ با قیمت های بسیار کمتری نسبت به روترهای برندهای دیگر عرضه می شوند.

11 آبان 1398

نمایشگاه گردشگری ژاپن در ماه سپتامبر شروع به کار خواهد کرد

در ماه سپتامبر نمایشگاه گردشگری ژاپن 2018 به عنوان بزرگ ترین نمایشگاه گردشگری جهان، در توکیو افتتاح خواهد شد.

3 آبان 1398

اجرای تفاهم نامه پایگاه استنادی علوم جهان اسلام با دانشگاه آزاد

به گزارش خبرنگاران به نقل از مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری (رایسست) و پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC)، جلسه ویدئو کنفرانس با مسئولین دانشگاه آزاد اسلامی با هدف عملیاتی سازی تفاهم نامه میان دانشگاه آزاد اسلامی با مرکز منطقه ای اطلاع رسانی...

19 مهر 1398

خبر خوب نیویورک تایمز برای ایران

روزنامه نیویورک تایمز بدون توجه به مرزبندی های سیاسی که اخیرا وزارت خارجه آمریکا درباره سفر شهروندان این کشور انجام داده، فهرستی شامل 52 مقصد که آمریکایی ها می توانند در سال 2019 سفر به آن ها را تجربه نمایند، منتشر نموده است که نام ایران با عنوان جواهر...

9 مهر 1398

موبایل 5G ارزان قیمت 2020 به بازار می آید

به گزارش خبرنگاران به نقل از دیجیتال ترندز، شرکت HMD Global که موبایل های برند نوکیا را می سازد، مشغول ساخت یک موبایل 5G است که در 2020 میلادی عرضه خواهد شد.

6 مهر 1398
تعداد: (50)