روانشناسی

در مقابل کرونا با کنترل هیجان از دامن زدن به شایعات پیشگیری کنید

خبرنگاران/کردستان مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کردستان گفت: در شرایط کنونی استفاده از توانایی علمی و تخصصی مشاوران و روانشناسان برای ارائه برنامه های آموزشی در راستای تقویت مهارت های روانی، اجتماعی و بهبود عملکرد در مقابله و کنترل بحران...

31 فروردین 1399

10 چیزی که افراد باهوش هرگز نمی گویند

برخی کلمات و عبارات حتی اگر درست باشند و در جای مناسب خود استفاده شوند؛ شخصیت شما را بد و ضعیف جلوه می دهند.

4 دی 1398

فال روزانه 01، 07، 1398

فال روزانه دوشنبه 1 مهر 1398چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان استدوست عزیزی که 1 مهر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما فردی هستید که برای هر کاری پشت کار دارید اما به تازگی انگیزه تان را از دست داده اید. امسال سالی است که این انگیزه بار دیگر در شما شکل...

6 آبان 1398

واکنش شورای شهر به حادثه تیراندازی درتئاترشهر، پلیس از تکرار این حوادث جلوگیری کند

عضو کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر تهران با انتقاد از وضعیت محوطه اطراف تئاتر شهر گفت: فضای فرهنگی مجموعه تئاتر شهر متعلق به تمام شهروندان است و نباید جو حاکم بر آن به گونه ای باشد که امکان حضور تمام اقشار در آن سلب گردد.

13 مرداد 1398

کار هایی که عمرتان را زیاد می نماید!

در مطلب زیر نکاتی رابرای شما آورده ایم که طول عمرتان را زیاد می نماید.

6 مرداد 1398

آیا بی خوابی ژنتیکی است؟

این منطقی است که مطالعه باید با ژن های شناخته شده ای که نقش مهمی در خواب بازی می نمایند آغاز گردد. شواهدی وجود دارد که نشان می دهند که ژن های ریتم شبانه روزی و انتقال دهنده های عصبی که در تنظیم خواب دخالت دارند در بی خوابی نقش مهمی ایفا می نمایند.

6 تیر 1398

دست نوشت برای بارسا ، تیم سلحشور والورده

این الکلاسیکو نه مسابقه مسی بود نه سوارز.این الکلاسیکو را حتی به نام راکیتیچ هم نمی توان نوشت.اجازه دهید این برد درخشان را به نام زوج فوق العاده آماده ، هماهنگ و قدرتمند پیکه - لنگله بنویسیم.

1 تیر 1398

نکاتی که باید هنگام ژست دریافت در عکاسی رعایت کنیم

برای داشتن زاویه و ژست مناسب در عکاسی به تمرین و کوشش زیادی احتیاج داریم و با تمرین این کار به مرور آسان تر می گردد. در ادامه یاد می گیریم که چگونه در عکس ها ژست بگیریم.

31 خرداد 1398

قاسم حدادی فر: امیدوارم با قهرمانی سپاهان مردم اصفهان خوشحال شوند، نه خوب بازی می کنیم و نه خوب نتیجه می گیریم

قاسم حدادی فر، کاپیتان تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان به این نکته اذعان کرد که تیمش نه خوب بازی می نماید و نه خوب نتیجه می گیرد.

12 اردیبهشت 1398

تاثیر استرس مداوم بر افزایش نرخ مرگ بیماران قلبی

به گزارش خبرنگاران، محققان نیوزیلندی دریافتند افراد بزرگسال مبتلا به استرس مداوم نظیر افسردگی و اضطراب، حدود چهار برابر بیشتر در معرض مرگ ناشی از بیماری قلبی و حدود سه برابر بیشتر در معرض مرگ ناشی از هر علتی در مقایسه با افراد بدون استرس هستند.

22 فروردین 1398

هالووین؛ نگاهی به ریشه های یک فیلم ترسناک جریان ساز

فیلم ترسناک و کم بودجه هالووین (Halloween) اولین بار سال 1978 اکران شد؛ این اثر سینمایی آغازی بود بر مجموعه ای از فیلم های ترسناک که سال ها تماشاگران را به سینماها کشاند؛ از جمله فیلم جدیدی از این مجموعه که سال جاری ساخته شده است.

18 اسفند 1397