حذف زودهنگام ریکرو زنان ومردان از رقابت های انفرادی کاپ آسیا

در روز سوم از رقابت های تیروکمان کاپ آسیا در بانکوک تایلند، کمانداران ایران در بخش ریکرو انفرادی زنان و مردان با شکست در برابر حریفان خود از راهیابی به مرحله یک هشتم بازماندند.

حذف زودهنگام ریکرو زنان ومردان از رقابت های انفرادی کاپ آسیا

به گزارش خبرنگاران، در ادامه رقابت های تیروکمان کاپ آسیا و در روز سوم از این رقابتها که در بانکوک تایلند در حال برگزاری است، کمانداران ایران در مرحله یک شانزدهم با شکست برابر حریفان خود از راهیابی به مرحله بعد بازماندند.

در مرحله یک شانزدهم از این رقابتها، صادق اشرفی با نتیجه 4 بر 6 برابر کمانداری از بنگلادش بازنده شد، وحید بهدانی با نتیجه 2 بر 6 رقابت را به چین تایپه واگذار کرد، متین سبزی صفر بر 6 برابر اندونزی با شکست روبرو شد، پریسا روحانیان صفر بر 6 به چین تایپه باخت و پارمیدا قاسمی با نتیجه 2 بر 6 برابر هند دیدار را واگذار کرد.

به این ترتیب؛ تمام کمانداران ریکرو در بخش انفرادی زنان و مردان در مرحله یک شانزدهم دیدار را واگذار کردند و از راهیابی به مرحله یک هشتم بازماندند.

در ادامه این رقابت ها و در بخش تیمی، ریکرو بانوان به مصاف تیم ژاپن خواهد رفت، تیم میکس ریکرو به مصاف مالزی می رود و تیم ریکرو مردان برابر تایلند به میدان می رود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "حذف زودهنگام ریکرو زنان ومردان از رقابت های انفرادی کاپ آسیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حذف زودهنگام ریکرو زنان ومردان از رقابت های انفرادی کاپ آسیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید