مردانی،گرایی و نوری رقبای خود را شناختند، مصاف مردانی و برنده سوریان در دور نخست

به گزارش وبلاگ اخبار گردشگری، مهرداد مردانی، محمدرضا گرایی و حسین نوری حریفان خود را در رقابت های سه وزن دوم مسابقات کشتی بزرگسالان قهرمانی دنیا در مجارستان شناختند.

مردانی،گرایی و نوری رقبای خود را شناختند، مصاف مردانی و برنده سوریان در دور نخست

به گزارش وبلاگ اخبار گردشگری، مراسم قرعه کشی اوزان 60،67 و 87 کیلوگرم کشتی فرنگی رقابت های قهرمانی دنیا 2018 در بوداپست مجارستان برگزار گردید و مهرداد مردانی در وزن 60، محمدرضا گرایی در وزن 67 و حسین نوری در وزن 87 کیلوگرم رقبای خود را شناختند.

در وزن 60 کیلوگرم که 31 نفر حضور دارند، مهرداد مردانی در دور نخست به مصاف شینیبو اوتا دارنده مدال نقره المپیک و قهرمان آسیا و بازی های آسیایی از ژاپن می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور دوم با برنده کشتی میان تسیمبالیوک از اوکراین و سلطانگالی از قزاقستان کشتی می گیرد. در گروه مردانی مراد ممدوف دارنده مدال نقره اروپا از آذربایجان، کیم سئونگ هاک دارنده مدال برنز دنیا از کره جنوبی، سرگئی امیلین قهرمان اروپا از روسیه و ایو آنگلوف قهرمان دنیا از بلغارستان حضور دارند.

اوتا حریف مردانی در دور نخست طی سال های گذشته در المپیک ریو و پیش از آن موفق به شکست حمید سوریان شده بود.

در وزن 67 کیلوگرم محمدرضا گرایی در دور اول با قرعه استراحت روبروست. وی در دور دوم به مصاف مصطفی محمد از مصر می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور سوم با برنده کشتی میان امانتور اسماعیل اف دارنده مدال برنز بازی های آسیایی از قرقیزستان و شماگی بولکوادزه دارنده مدال برنز المپیک و قهرمان زیر 23 سال دنیا از گرجستان می رود. در این وزن 33 نفر حضور دارند که در گروه گرایی اسماعیل بوررو مولینا قهرمان المپیک و دنیا از کوبا، ریو هان سو قهرمان دنیا از کره جنوبی و آرتم سورکوف دارنده مدال برنز دنیا و طلای اروپا از روسیه حضور دارند.

در وزن 87 کیلوگرم که 34 نفر حضور دارند حسین نوری پس از استراحت در دور اول در دور دوم با هیتانیمی از فنلاند کشتی می گیرد و در دور سوم به مصاف برنده کشتی میان مانجیت از هند و اریک آپس از استونی می رود. در گروه نوری ژان بلنیوک قهرمان دنیا و دارنده مدال نقره المپیک از اوکراین و اسلام عباس اف دارنده مدال برنز زیر 23 سال دنیا از آذربایجان حضور دارند. مسابقات اوزان فوق از ساعت 12 ظهر فردا (جمعه) برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "مردانی،گرایی و نوری رقبای خود را شناختند، مصاف مردانی و برنده سوریان در دور نخست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مردانی،گرایی و نوری رقبای خود را شناختند، مصاف مردانی و برنده سوریان در دور نخست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید